Izdruka: 19.01.2019. 20:17 no http://MONSTERFOOD.LV  

MONSTERFOOD.LV

 


Syntrax Matrix 5.0 Multi proteins

 

Matrix 5.0
 
Problēma: Zemas kvalitātes proteīnu pulveri satur taukus inducējošu maltodekstrīnu, garšo briesmīgi, nepieciešams blenderis, lai to vispār varētu sajaukt un visbiežāk tas satur tikai vienu, ātrās iedarbības proteīnu. Nav šaubu, ka šie produkti ir lēti, bet kurš gan vēlas ēst dienu no dienas kaut ko, kas nav ne iedarbīgs ne arī ir ērts lietošanas ziņā?
 
Risinājums: Matrix ® proteīna pulveri. Bija nepieciešami gadi, lai precīzi noformulētu sastāvu, Matrix ® atrisina visas problēmas, kuras piemīt zemās šķiras proteīna pulveriem! Svarīgi, mēs neizmantojam lētus olbaltumu avotus, tādus kā denaturētus nātrija un kalcija kazeinātus! Mēs zinām kas ir vislabākais un mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes olbaltumvielu avotus, tādus kā ultrafiltrētas sūkalu olbaltumvielas, ultrafiltrētas piena olbaltumvielas, dabīgu olu albumīnu un glutamīna peptīdus! Izmaksas ir augstākas, taču no tā visa ieguvums ir krietni nozīmīgāks! Šie proteīni ne tikai lieliski garšo, bet ir arī ar ļoti augstu spēju uzlabot kopējo veselības stāvokli, kā arī spēj būvēt ķermeņa audus, muskulatūru!
 
Lai padarītu mūsu proteīnus par viss augstākās kvalitātes proteīniem, mēs bijām gatavi iet vēl tālāk! Mēs sapratām, ka gribam, lai mūsu proteīni būtu arī visgaršīgākie no pieejamajiem proteīniem! Pēc neskaitāmiem mēģinājumiem, mums ir izdevies nonākt pie vairākām garšām, kuras ir spējīgas novest līdz ekstāzei pat vislielāko gardēdi. (pieejamas garšas: banānu krēms, krēma cepumi, piparmētru cepumi, apelsīnu krēms, perfekta šokolāde, piena šokolāde, zemeņu krēms, vienkārši vaniļa .... )
 
 Matrix® ir veidots tā, lai tas pilnībā izšķīstu jūsu iemīļotajā dzērienā. Vairs nekādas pretīgas pulvera pikas jūsu kokteilī, vairs nekādu blenderu jūsu virtuvē, kuri tikai aizņem vietu ... lai samaisītu Matrix® jums ir nepieciešama tikai karote!!!!
 
1.     Kas ir Matrix®?
 
Matrix® ir multiproteinu maisījums, kurš sastāv no augstākās kvalitātes olbaltumvielu koncentrātiem.
 
2.     Kas padara Matrix® pārāku par saviem konkurentiem?
 
Matrix sastāvā ir kombinācija, kura sastāv no 3 dažādiem augstas kvalitātes proteīniem: sūkalu olbaltumvielas, strukturēta kazeīna un olu albumīna (olu baltums).
 
3.     Kādēļ tieši dažādu proteīnu maisījums un nevis viena veida proteīns?
 
Patiešām, ir vairāki ļoti augstas kvalitātes olbaltumvielu avoti, piemēram, olas, kazeīns un sūkalas, tomēr neviens no šiem avotiem nav perfekts! Visi šie olbaltumvielu avoti ir vienlīdz labi, ja iet runa par vispārējo veselību un muskuļu šķiedru izaugsmi, taču katram no šiem avotiem ir savas specifiskās fizioloģiskās, stiprās un vājās puses.  Piemēram, olu proteīns tiek uzskatīts par zelta standartu. Tas ne tikai lieliski atbalsta lieso audu izaugsmi un uzturēšanu, bet tas arī atbalsta augšanas faktorus un mikroelementus. Negatīvā puse ir tāda, ka tas ir ļoti dārgs!
Sūkalu olbaltums ir sevi pierādījis kā visātrāk metabolizējošais proteīna avots un tas spēj stimulēt arī jūsu imūnsistēmu.
Kazeīns ir sevi pierādījis kā vislēnāk metabolizējošais proteīna avots, kurš to padara par lielisku barības avotu ilgtermiņā, precīzāk sakot, tas nodrošina muskuļu audus ar aminoskābēm ilgā laikā periodā!
Tādējādi, ja uzņemot vienu proteīnu, jūs jau esiet ieguvējs, tad uzņemot šādu multi kokteili jūs savu organismu nodrošiniet ar daudz kvalitatīvāku uzturu ilgākam laika posmam! Šīs trīs sastāvdaļas viena otru papildina un samazina viena otras trūkumus!
 
4.     Kad vislabāk būtu lietot Matrix®?
 
Tā kā šis kokteilis satur olbaltumvielas, kuras spēj metabolizēties gan ātri, gan lēni, Matrix ® ir ideāls olbaltumvielu avots jebkuram diennakts laikam. Ir cilvēki, kuri patērē ātrās darbības proteīna avotus, tādus kā sūkalu proteīnus, uzreiz pēc treniņa un patērē lēnās darbības proteīnus, tādus kā kazeins, pirms gulētiešanas.
Matrix® satur lēnas, vidējas un ātras darbības olbaltumvielas (kazeīns, olas un sūkalas), tas ir ideāls jebkurai situācijai. Tas ir spējīgs bombardēt ar aminoskābēm liesās ķermeņa šķiedras ātri un nodrošina ķermeni ar šīm pašam uzturvielām arī ilgā laika periodā!
 
5.     Vai Matrix® var lietot arī cilvēki kuriem ir veselības problēmas, tādi kuri ir pārcietuši BARIATRIC operācijas?
 
Jā! Matrix® aminoskābju profils ir labākais pieejamais piedāvājums no visiem piedāvājumiem tirgū. Vēl vairāk, šis proteīns sniedz jums trīs dažādu proteīnu priekšrocības, tas piedāvā jums vislabāko iespēju uzlabot kopējo veselības stāvokli un pašsajūtu... optimizējot lieso ķermeņa masu un tauku masu, lai atbalstītu ideālu antioksidantu līmeni un uzturētu atbilstošas nieru un imūnās sistēmas funkcijas.
 
6.     Kā Matrix ® 5.0 var būt tik ekonomisks, ja tas ir iepakots 2,3kg iepakojuma un satur vairākus dārgus olbaltumvielu avotus?
 
Matrix ® 5.0 tiek pakots augstas kvalitātes laminētā maisā. Pastāv ievērojams ietaupījums ja pako šāda veida produktu šādā iepakojumā, tas ļauj samazināt izmaksas. Nav jāuztraucas arī par produkta svaigumu, jo laminētais iepakojums, kas tiek izmantots Matrix ® 5.0  aiztur gan skābekli gan mitrumu, un ar šo funkciju, tiek galā labāk, kā vairums ierasto plastmasas iepakojumu. Vēl vairāk, iepakojumam ir rāvējslēdzējs ērtākai izmantošanai.